8.Çubuk Turşu Festivali Renkli Geçti

2012-09-23 19:06:00
8.Çubuk Turşu Festivali Renkli Geçti |  görsel 1
8.Çubuk Turşu Festivali Renkli Geçti |  görsel 2
8.Çubuk Turşu Festivali Renkli Geçti |  görsel 3

8.ÇUBUK TURŞU FESTİVALİ RENKLİ GEÇTİ

Bu yıl 8.si düzenlenen Çubuk Turşu ve Kültür Şenliği yine Ankaralıların ziyaretçi akınına uğradı. Onlarca turşu çeşidinin sergilendiği stantlar iştah açtı.

Bosna Hersek, Slovakya, Sultanhisar Gocabeşli Zeybek Ekibi ve Ankara Seğmen Kulübü gruplarının katıldığı şenlikte Zara, Ersan Başbuğ, yerel sanatçılardan Ahmet Yılmaz'ın yanısıra Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türk Halk Müziği koroları da konser verdi.

16 Eylül Pazar günü yapılacak olan Uğur Işılak konseri, animasyon gösterileri, grup şavkı konseri, halk dansları gösterileri, MİR sanat topluluğu programı ve dostluk gösterileri Bingöl-Erzurum Karayolu Karlıova ilçesi Hacılar köyü mevkiinde meydana gelen patlama sonucu verdiğimiz 8 şehit nedeniyle iptal edildi.

Yöresel Ürünler Pazarı'nın bundan sonra 12 ay boyunca Ankaralılara hizmet edeceğini ifade eden Başkan Özden, ''Burada açtığımız yöresel ürünler pazarı da 12 ay boyunca Ankaralının hizmetindedir. Sebze yetiştiriyoruz, meyve yetiştiriyoruz insanlarımız çalışkan, bu çalışkan insanlarımızın ürünleri de yıl boyunca süren bir etkinlik ile satışa arz edilecek. Biz sadece 4 gün boyunca değil her zaman tüm Ankaralıları misafir olarak ağırlamak istiyoruz'' dedi. 

 

 

 

 

 

 

 

Etiket: turşu, turşu festivali, turşu üreticileri, toptan ve parekende turşu satışı, turşu nerden alınır, toptan turşu, turşu satışı, çubuk turşusu nerden alınır, turşu firmaları, en iyi turşu üreticisi hangi firma , en iyi turşu firmaları, en iyi çubuk turşusu hangisi

 

0
0
0
Yorum Yaz